Menu

AKTUALNOŚCI

2014-05-05 r.

Puchar Polski Wisła

W weekend 26-27 kwietnia, nasza ekipa zaliczyła pierwsze zawody tego sezonu z cyklu Pucharu Polski w Wiśle, które miały rangę międzynarodowych zawodów C1 UCI. Podsumowując nasze starty trzeba przyznać, że nie były one dla nas udane ...

czytaj więcej →

O FIRMIE

Firma BluePill istnieje na polskim rynku od 2007 roku. Od kilkunastu lat zajmujemy się importem, dystrybucją a także produkcją części i akcesoriów rowerowych. Naszą firmę tworzą ludzie, którzy łączą pracę z pasją jazdy na rowerze. Staramy się aby nasze produkty cechowały się wysoką jakością ale również przystępną ceną. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stworzyliśmy własną markę Cloud Perform, pod którą oferujemy części dedykowane do różnych form kolarstwa.

BluePill jest głównym przedstawicielem na Polskę produktów takich marek jak:

Spinner

Cloud Perform

YBN

 

W naszej ofercie znajdą Państwo również obręcze czeskiej marki Remerx oraz obręcze marki KIN LIN. Poza sprzedażą hurtową zajmujemy się także składaniem kół szosowych i MTB na indywidualne zamówienia klientów. Dobieramy konfigurację kół pod styl jazdy zawodnika, staramy się aby nasze koła były najlżejsze a zarazem trwałe. W ofercie posiadamy różne wersje kolorystyczne (piast, nypli).

Od samego początku istnienia Blue Pill, zajmujemy się również budowaniem rowerów na zamówienie. Dzięki parametrom i wyposażeniu ustalanym bezpośrednio z klientem jesteśmy w stanie stwożyć wyspecjalizowany produkt, spełniający wszystkie oczekiwania przyszłego użytkownika. Dzięki oferowanemu przez nas Bike-Fittingu tj. dopasowaniem geometrii roweru i pozycji, jazda okazuje się zawsze czystą przyjemnością czego nie można powiedzieć o "gotowych" rowerach dostępnych w sklepach rowerowych gdzie jesteśmy zmuszeni do specyfikacji wybranej przez producenta.

Prowadzimy również europejskie centrum serwisowe amortyzatorów Spinner.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, natomiast sklepy zapraszamy do współpracy.

czytaj więcej →

DRUŻYNA

czytaj więcej →